Het volgens een vast schema rijden door een beperkt aantal chauffeurs met eigen vervoer
van de volgende routes

Route 1- Basisscholen in Krimpen aan den IJssel
Route 2- Basisscholen in Capelle aan den IJssel, Fascinatio, ‘s-Gravenland en Schenkel
Route 3- Basisscholen in Capelle aan den IJssel, Middelwatering, Oostgaarde en Schollevaar
Route 4- Wekelijkse route langs drie filialen van de bibliotheek (ca 60 minuten)

ROOSTER

Onderstaand schema is zelf te sorteren met behulp van de pijltjes

  • | BEELD : overzicht op dag/week/maand/-basis
  • | GROEPEREN ALS: overzicht op agenda of medewerker
  • | FILTER : overzicht op agenda of medewerker je eigen ritten
  • | MEER : optie om overzicht te kunnen downloaden of afdrukken

Route 1

Adressen van de basisscholen in Krimpen aan den IJssel

17 september, 5 november, 7 januari, 3 maart, 19 mei (30 juni ophalen geen nieuwe boeken brengen)

[table2019 colwidth=”10|20|30|150″ colalign=”center|left|left”]
Nr, School, Adres, Plaatsing krat
1, Pcb Het Kompas, Tuinstraat 25, In het halletje bij de hoofdingang (is bij de Weteringsingel).
,
Arina Sloof, a.slooff@kompaskrimpen.nl
Janine van Ewijk, j.vewijk@kompaskrimpen.nl
Wilma van Agthoven, w.vagthoven@kompaskrimpen.nl
,
2, Pcb Het Kompas ,Patrijzenstraat 53, In de hal bij de hoofdingang
,
Arina Slooff, a.slooff@kompaskrimpen.nl
Janine van Ewijk, j.vewijk@kompaskrimpen.nl
Wilma van Agthoven, w.vagthoven@kompaskrimpen.nl
,
3, Mozaïek, Una Corda 34, Bij de ingang van de school
,
Barbara Goodijk, b.drijfhout@levwn.nl
Marieke Zwijnenburg, m.zwijnenburg@levwn.nl
Danil Izelaar, d.izelaar@levwn.nl
,
4, RK Basisschool Het Octaaf, Da Capo 4, In de aula van de school: hoofdingang door en dan links bij de computers.
Susette v Ommen ,susette.vanommen@rvko.nl
Kimberly Steenbergen, kimberly.steenbergen@rvko.nl
,
5, Obs de Groeiplaneet bovenbouw,Wielerbaan 17, Bij de ingang van de school
,
Audrey Malatestas ,a.malatestas- roelfzema@blickoponderwijs.nl
Els Koek, e.koek@blickoponderwijs.nl`
,
6,Obs de Groeiplaneet onderbouw,Berk 3, Bij de ingang van de school
,
Emmy Schutte, e.schutte@blickoponderwijs.nl
Roosmarijn Schaab, r.schaab@blickoponderwijs.nl
,
7, De Wegwijzer,Hyacint 1A, In de hal/administratie bij de hoofdingang (waar de bel en de intercom zit) dus niet de zij-ingangen.
,
Linda van den Heuvel, l.heuvel@dewegwijzerkrimpen.nl
,
8, Obs Kortland Zuid,Ouverturelaan 105, In het kantoor bij de hoofdingang. Rechts in de hal
,
Mandy Dazelaar, m.dazelaar@blickoponderwijs.nl
Deborah Sassen, d.sassen@blickoponderwijs.nl
,
9, Obs Kortland centrum,Jozef Israëlsstraat 2, Op de grond rechts van de hoofdingang onder het raam
,
Anna Kevenaar ,a.kevenaar@blickoponderwijs.nl
[/table2019]

Route 2

Adressen van de basisscholen in Capelle aan den IJssel voor de wijken: ‘s Gravenland Fascinatio en Schenkel

24 september, 12 november, 14 januari, 10 maart, 26 mei,7 juli ophalen. geen nieuwe boeken)
[table2019 colwidth=”10|20|30|150″ colalign=”center|left|left”]

Nr, School, Adres, Plaatsing krat
, ,
1,CBS De Fontein (Pcsb De Balans), Jan de Geusrede 39 A, Bij de wisseling op de bank in de bieb. (Anders staat hij meestal naast de tafel in de bieb).
,
Diekske Zeilstra, zeilstra@cbs-fontein.nl
,
2, Obs West bovenbouw (kinderbibliotheek),Jan de Geusrede 39 e/g, Achter de balie in de kinderbibliotheek
Natasja Boon, n.boon@blickoponderwijs.nl
,
3, Obs West onderbouw ,Berliozstraat 11,Naast de voordeur in de hal
Joan Schoonewagen, j.schoonewagen@blickoponderwijs.nl
,
4, Pcb De Ontmoeting,Fascinatio Boulevard 470,In het magazijn rechts naast de trap. 2de deur rechts op de grond.
,
Afra Emmelot ,a.emmelot@ontmoetingcapelle.nl
,
5, OBS Klim-op ,Bongerd 8,Bij de voordeur
,
Phylicia van Rhoon, p.vanrhoon@blickoponderwijs.nl
Mahnaz Heygharnejadi, m.heygharnejadi@blickoponderwijs.nl
,
6, GBS De Triangel,Bongerd 4, Bij de ingang. Gangetje door en rechtsaf
,
Sylvia Pastoor, s.pastoor@gpown.nl
,
7, PCB Groen van Prinstererschool ,Ericaplein 11 ,Boven in de bibliotheek
,
Lisanne Solleveld, l.solleveld@stichtingpcpo.nl
[/table2019]
NB: de wisseling van de kratten voor de kinderbibliotheek blijft wekelijks.

Route 3

Adressen van de scholen in Capelle aan den IJssel voor de wijken Middelwatering Oostgaarde en Schollevaar

1 oktober, 19 november,21 januari, 17 maart, 2 juni,14 juli alleen ophalen geen nieuwe boeken)
,

[table2019 colwidth=”10|20|30|150″ colalign=”center|left|left”]
Nr, Scholen, Adres, Plaatsing krat
,,
1, Obs Klim-Op,Roerdomplaan 86,Bij binnenkomst rechts in de aula; direct achter de deur op de tafel. (let op: niet degene op de grond)
,,
Linda Haagsma, l.haagsma-debruin@blickoponderwijs.nl
,
2, Montessorischool,Reigerlaan 64,In de schoolbibliotheek onder het bureautje waar de PC op staat.
,
Linda Voorwinde,Linda.Voorwinde@rvko.nl
Nico Bal,Nico.Bal@rvko.nl
,
3, De Capelse School Vereniging (CSV),Duikerlaan 402 ,Ingang kleuterplein
,
,
Kim Steehouwer,kim.steehouwer@decsv.nl
,
4, Kindcentrum Ontdekrijk,Rogaland 31,Op de kapstok naast de deur van de Bibliotheek. Deze is om het hoekje van de hoofdingang.
,
,Nog niet bekend
,
5, Pcb Sjalomschool,Hermitage 46-48,In het halletje bij de hoofdingang (vd school niet vh Kinderlab) bij de oranje en gele zitjes.
,
Joanne doornbosch, joannedoornbos@sjalomschool.nl
,
6, Pcb Het Baken,Maria Danneels erf 18,Bij de balie in de centrale hal van de school.
,
Patricia Dopper ,patricia@hetbakencapelle.nl
biebouder, S.belonje@stichtingpcpo.nl
,
7, Obs de Catamaran,Maria Danneels erf 22,In de Bibliotheek onder de computer in de centrale hal van de school.
,
Anouk den hoed, a.denhoed@blickoponderwijs.nl
,
[/table2019]
NB: de wisseling van de kratten voor het servicepunt Kinderlab blijft wekelijks.

DOWNLOADEN

Alle Routes vervoersdienst Bibliotheek 2020-2021zijn hier te downloaden (in PDF).

Total Page Visits: 3854 - Today Page Visits: 2
Show Buttons
Hide Buttons